aktualności / news

LIKWIDACJA FUNDACJI

Z przykrością zawiadamiamy, że Fundacja kończy swoją działalność z przyczyn finansowych i strukturalnych. Poniżej zamieszczamy oficjalne ogłoszenie dotyczące likwidacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy współpracowali z nami, i którzy gościli na naszych wydarzeniach – bez Was by nas nie było! //

We regret to inform you the Foundation is ending its activities for financial and structural reasons. 

Thank you to everyone who cooperated with us and who visited us during our events and exhibitions – this won’t be possible without you!

***

Likwidator Fundacji Badań Przestrzeni Publicznej „TU” podaje do publicznej wiadomości, że na podstawie Uchwały Nr 11/01/2019 Rady Fundacji Badań Przestrzeni Publicznej TU z dnia 21.01.2019 r. oraz postanowienia Sądu Rejonowego dla M. St. Warszawy w Warszawie – XIII Wydział Gospodarczy KRS, sygn. akt. WA.XIII NS-REJ.KRS/006264/19/186 z dnia 20.03.2019 r. wszczęta została likwidacja Fundacji Badań Przestrzeni Publicznej „TU” z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pazińskiego 1C/7 04-643 Warszawa.

Likwidatorem Fundacji jest Joanna Turek.

W związku z powyższym wzywa się wierzycieli Fundacji do zgłoszenia ewentualnych roszczeń w terminie do 15.05.2019 r. na adres e-mail: fundacjatu@gmail.com

 

Zapraszamy do współtworzenia

Zarówno naszego Fanpage’a  – newsy, linki, dotyczące aktualnych kwestii związanych z kulturą, sztuką i kwestiami społecznymi oraz przestrzenią miejską/publiczną Warszawy
i Berlina,  jak i samego projektu WRSW | BRLN – piszcie, jeśli w jakiś sposób jesteście związani z tymi dwoma miastami, macie swoje pomysły, które chcielibyście zrealizować.

Niebawem zaprosimy Was też do grupy na Facebooku, która może stać się pierwszym impulsem do poznania się i wspólnego działania – dołączą też do nas organizacje, które wzięły udział w pierwszym sieciującym spotkaniu Warszawa – Berlin z inicjatywy agitPolska, dzięki uprzejmości Centrum Edukacji Obywatelskiej: Fundacja Jeden Muranów, berlinerpool, Kollegen 2, 3 , Polly and Bob oraz Centrum Komunikacji Społecznej w Warszawie.